Zraszacze wynurzalne PERROT.
Prosimy o zapoznanie
się z danymi
technicznymi w zakładce
"Nawadnianie"

Serwis / Przedstawiciele

PERROT –specjalista w nawadnianiu i dobrej obsłudze.

 

 

 PERROT i jego godni zaufania partnerzy odpowiedzą Ci na każdy rodzaj pytań związanych ze sztucznym nawadnianiem boisk piłkarskich z naturalną lub syntetyczną nawierzchnią, kortów tenisowych, pól golfowych oraz  dużych parków i ogrodów. Odpowiemy też na pytania związane z nawadnianiem w rolnictwie, leśnictwie i szkółkarstwie.

  
 
W naszej ofercie otrzymasz odpowiedź na temat rodzaju instalacji nawadniającej oraz terminu dostawy. Indywidualne wymagania są analizowane wg szczegółów ustalonych w wywiadzie  z naszym przedstawicielem – lub też na miejscu, jeżeli zachodzi taka potrzeba.
  
 
PERROT zaoferuje Ci rozwiązania, które charakteryzować się będą relatywnie niskimi kosztami w porównaniu z wysoką skutecznością, długowiecznością i niskimi kosztami eksploatacji. Modułowa budowa produktów pozwala na bezproblemową wymianę wszystkich części.
  
 
PERROT zapewnia szybką poradę, dostawę, profesjonalny montaż oraz krótki okres dostępu do wyrobów gotowych i części zamiennych. Utrzymujemy stały kontakt z naszymi dystrybutorami w Polsce  i w ponad 80 krajach na całym świecie.
 
W celu uzyskania szczegółowych informacji, skontaktuj się z nami  e-mailem, telefonicznie, faksem lub osobiście z jednym z naszych, najbliższych Ci, dystrybutorów.