strona główna
Witamy na
stronie głównej
PERROT -POLSKA
Sp. z o.o.

Jesteś projektantem
lub inwestorem?
Zadzwoń!
Otrzymasz rysunki
w formacie AutoCAD'a
oraz opis w formacie
MS Word.
Chętnie pomożemy
dobrać najlepsze
rozwiązanie.

Twój
Perrot - team
Nawadnianie, systemy nawadniające

Zraszacze wynurzalne PERROT.
Prosimy o zapoznanie
się z danymi
technicznymi w zakładce
"Nawadnianie"

Aktualnie posiadamy wakaty na poniższe stanowiska :

        Jako lider w branży, Perrot jest wiodącym na rynkach światowych dostawcą produktów oraz systemów do zraszania w rolnictwie, sporcie i ochronie środowiska. Jako część dużego międzynarodowego koncernu The Toro Company każdego dnia wiele ludzi styka się z naszymi produktami. Codziennie kilka tysięcy pracowników na całym świecie angażuje się w rozwój i sukces naszego niezależnego i innowacyjnego przedsiębiorstwa.

       W związku z rozwojem naszej firmy do naszego Biura Handlowo-Technicznego w Ustroniu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Doradca Techniczno - Handlowy

Opis stanowiska :

·                nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami

·                fachowe doradztwo produktowe

·                tworzenie koncepcji instalacji w oparciu o wymagania klienta i wiedzę techniczną.

·                przygotowywanie ofert techniczno - handlowych

·                techniczny nadzór nad prowadzonymi inwestycjami

·                koordynacja serwisu systemów nawadniających

·                uczestnictwo w targach branżowych

Od przyszłych kandydatów oczekujemy:

·              wykształcenia minimum średniego technicznego

·              łatwości w nawiązywaniu kontaktów z klientami oraz umiejętności pracy w zespole

·              dyspozycyjności i pełnego zaangażowania w pracę

·              znajomość języka angielskiego na średnim poziomie zaawansowania

·              bardzo dobrej organizacji własnego czasu pracy

·              umiejętność korzystania z programów typu CAD będzie dodatkowym atutem

 W zamian oferujemy:

·         urozmaiconą pracę, zorientowany na współpracę zespół, sympatyczną atmosferę pracy

·         zatrudnienie w międzynarodowej firmie, cieszącej się prestiżem i uznaniem klientów

·         szkolenia produktowe

·         możliwość rozwoju zawodowego

·         niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

·         umowę o pracę i warunki wynagrodzenia uzależnione od wyników

Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres praca@perrot.pl z dopisaną klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.

Informujemy, że dokumenty aplikacyjne bez oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.