Nowa arena piłkarska na południu Polski

Nowa arena piłkarska na południu Polski

Od roku 2009 TS Podbeskidzie z Bielska-Białej gra w pierwszej lidze Polski. Budując nowy stadion na bazie starego obiektu podwojono obecnie liczbę widzów. Murawa z trawy naturalnej jest nieskazitelna i otoczona harmonijną architekturą. Firma Perrot dostarczyła nową, w pełni zautomatyzowaną instalację zraszającą. Również w roku 2015 firma Perrot Polska miała możliwość ponownego imponującego utwierdzenia swej pozycji jako lider rynku w branży nawadniania nawierzchni trawniastych obiektów sportowych. Oddział pod kierownictwem mgr inż. Rajmunda Dedio także w roku 2016 nastawia się na dalszy rozwój. W związku z tym rozpoczęto prace m. in. nad instalacją nawadniającą nowego pola golfowego w Kamieniu Śląskim (Opolski Klub Golfowy).

 

Rozpoczęcie roku 2017

Biznes nawodnieniowy jest przyjemnością jeśli zna się zasady. W załączniku kilka informacji o najciekawszych nowych inwestycjach.

>> więcej

Nowa arena piłkarska na południu Polski

Od roku 2009 TS Podbeskidzie z Bielska-Białej gra w pierwszej lidze Polski. Budując nowy stadion na bazie starego obiektu podwojono obecnie liczbę widzów. Murawa z trawy naturalnej jest nieskazitelna i otoczona harmonijną architekturą. Firma Perrot dostar...

>> więcej