Rozpoczęcie roku 2017

 

Biznes nawodnieniowy jest przyjemnością jeśli zna się zasady. Jedna z zasad mówi, że trudno jest nadrobić zaległości w sprzedaży z pierwszej połowy roku. Mając to na uwadze, jesteśmy bardzo zadowoleni odnotowując znaczący wzrost w ilości zamówień w porównaniu do również szybko rosnącego ubiegłego roku.

Nasze rozwiązania są adresowane do bardzo różnych odbiorców i w praktyce nie zawsze jest możliwe osiągnięcie podobnego wzrostu we wszystkich rodzajach produktów. Jednak w roku 2017 wszystkie produkty Perrot cieszą się bardzo dużym popytem.

 

 Aby podać kilka przykładów, chcemy zaprezentować 5 szczególnie interesujących projektów w 2017 roku:

1) Budowa nowego 36 dołkowego obiektu St. Appollinaire / Francja

Największy szwajcarski właściciel pól golfowych, pan Daniel Weber, rozbudowuje swoje golfowe imperium do 90 dołków (5 mistrzowskich pól golfowych). Tak jak uprzednio w obiektach golfowych Sempacheresee (Lucerna) i Kyburg (Zurych), przedsiębiorca raz jeszcze zdecydował się do instalacji systemu Perrot z powodu jego wysokiej jakości i niezawodności działania. Montaż jest wykonywany przez naszego wieloletniego partnera firmę Volker Pröhl GmbH.

2) Nowy system nawadniania w Elgin Golf Club / Szkocja

Wymiana konkurencyjnego systemu nawadniania i całkowita renowacja 18 dołkowego pola golfowego z zastosowaniem produktów Perrot przyprowadzana przez firmę Peter Easton Irrigation.  

3) Tor wyścigów konnych Rennverein w Kolonii / Niemcy

Montaż nowej serii zraszaczy Triton™ na piaszczystych i trawiastych torach wyścigowych wykonywany przez firmę Werhand GmbH.

4) Rolniczy projekt na wielką skalę w Saksonii – Anhalt / Niemcy

Najważniejszym elementem instalacji zraszania jest ponad 15 tys. rur szybkozłącznych do systemu nawadniania warzyw.

5) Port Taman nad Morzem Czarnym / Rosja

System wiązania pyłu składający się z 72 podgrzewanych stacji IS – wartość pierwszego etapu inwestycji to ponad 300 tys. EUR.  

 

Rozpoczęcie roku 2017

Biznes nawodnieniowy jest przyjemnością jeśli zna się zasady. W załączniku kilka informacji o najciekawszych nowych inwestycjach.

>> więcej

Nowa arena piłkarska na południu Polski

Od roku 2009 TS Podbeskidzie z Bielska-Białej gra w pierwszej lidze Polski. Budując nowy stadion na bazie starego obiektu podwojono obecnie liczbę widzów. Murawa z trawy naturalnej jest nieskazitelna i otoczona harmonijną architekturą. Firma Perrot dostar...

>> więcej